Rainbow page separator

PR: Zámek z Tokozu obstál při zvedání auta na Ukrajině

Čtvrtek, 5. Září 2019

ULF Expo 2019 – akce organizována Ukrajinskou klíčařskou federací, která je určena především pro profesionály z oboru zabezpečovacích mechanismů. Součástí Expa jsou odborné semináře, na kterých jsme prezentovali cylindrické vložky PRO, Vanlock a také náš klasický sortiment. Expo probíhalo v prostorách našeho partnera, velkoobchodu se zabezpečováním, který je naším zákazníkem a v tento termín slavil 25.výročí. Akce se zúčastnilo na 200 profesionálních ukrajinských klíčařů.

S organizátory jsme byli dohodnuti, že pro zvýšení atraktivity proběhne na Expu zvedání osobního auta, které bude zavěšeno na našem visacím zámku, podobně jako kdysi v TOKOZU. Pro test byl zvolen jeden z našich nejodolnějších zámku Gama 70 RS, který při zkoušce bez problému obstál.

Přítomné odborníky zaujal i náš přídavný zámek na přepravní vozy Vanlock. Na výstavě proběhla jeho ukázková instalace na dodávku (nejen našeho, ale také VIRO, Disec a Mul-T-lock). Podle specialisty na montáže přídavných zámků na dodávky, má ten náš nejpohodlnější instalaci, což je pro nás velkou konkurenční výhodou.

Bezpečnost je na Ukrajině stále silné téma. V tomto svoji roli sehrála Ukrajinská klíčařská federace, která díky svým kontaktům šíří osvětu o zabezpečování a také stále nestabilní politická situace. Nejvíce se prodávají vložky Tokoz PRO delších rozměrů ( do zesílených bezpečnostních dveří ) s olivou.

I přesto, že ULF Expo má skromnější formát, než například mezinárodní veletrh v Essenu, jednalo se o velmi povedenou akci a náš stánek byl jedním z nejnavštěvovanějších.