Rainbow page separator

RESTAURACE a PENZION NÁBŘEŽNÍ TERASY

www.nabrezniterasy.cz

RESTAURACE

Dovolujeme si vám představit restauraci Nábřežní terasy v centru Žďáru nad Sázavou. 

Chceme, abyste se u nás cítili příjemně. Domáckou atmosféru podtrhuje oheň v kanadských kamnech a příjemné podlahové vytápění. V létě vám zase posezení zpříjemní chládek této kamenné budovy.

DENNÍ MENU 

JÍDELNÍ LÍSTEK

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

V restauraci nabízíme vína z vinařství Konečný z Čejkovic. Posedět si zde můžete u vynikající kávy Naber 24. Součástí restaurace je salónek s osvětleným pódiem, přenosným reproduktorem, bezdrátovým mikrofonem a velké televizní obrazovky pro prezentace.

Nabízíme zde pořádání svateb, rodinných i firemních akcí a různých společenských akcí. Celková kapacita restaurace je 60 míst. V restauraci je kvalitní WiFi připojení.

PIVNICE

Na restauraci navazuje velkosklad nápojů Nápojové centrum Fiala s téměř nevyčerpatelnými zdroji piva, alkoholických i nealkoholických nápojů. Na čepu jsou tak samozřejmostí obměňující se pivní speciály.

Na jaro 2019 připravujeme otevření venkovní zahrádky s kapacitou dalších 100 míst. Můžete se těšit na příjemné osázení zelení a výhled na řeku Sázavu. Součástí bude dětské hřiště a venkovní pódium pro pořádání akcí. Posezení bude je propojeno s čítárnou Městské knihovny. Pod zahradními terasami povede cyklistická stezka.
Nad restaurací je možno využít ubytování v pokojích penzionu. 

UBYTOVÁNÍ

Nově zbudované pokoje jsou obloženy dřevem v kombinaci s kamenem, nábytek je vyroben z masivu.
V každém pokoji ke komfortu hostů přispívá televize, připojení k vlastní wifi, minibar, trezor, vlastní sprchový kout s fénem.
Parkoviště u penzionu je zdarma.
Hosté mají možnost objednání snídaně. 

Kontakt:
Restaurace a Penzion Nábřežní terasy
Nábřežní 2437/10
Žďár nad Sázavou
 
Tel.: +420 773 844 112
E-mail: restaurace@nabrezniterasy.cz
 
Otevřeno:
  • pondělí – čtvrtek 11:00 až 23:00
  • pátek – sobota – 11:00 až 01:00
  • neděle  11:00 až 21:00
 VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA