Rainbow page separator

HOTEL HORNÍK

www.hotelhornik.cz

Hotel Horník - ubytování na VysočiněUbytování na Vysočině

Hotel Horník se nachází v nádherné přírodní scenérii na pozemku o rozloze 25 000 m2 s výhledem na rybník Sykovec. V blízkosti se nachází město Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě nabízející bohaté kulturní vyžití.

Ubytování

Hotel Horník - ubytování na VysočiněHotelová část – na 2 až 3 lůžkových pokojích s možností přistýlky a sociálním zařízením přímo na pokojích. Je možné využít i ubytování s vyšším životním standardem, kde každý z těchto pokojů je navíc vybaven TV přijímačem a free wi-fi. Všechny pokoje situované v nové části budovy mají svůj samostatný balkon s příjemným posezením.

Apartmány hotelová část – ubytování ve 4 lůžkovém bezbarierovém apartmánu a 6 lůžkovém apartmánu.

Hotel Horník - ubytování na VysočiněApartmány jsou situované v přízemí hotelové části, mají připojení na internet přes free wi-fi a TV.

Turistická část – 2 až 5 lůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Sprchy a toalety jsou zde společné a jsou umístěny na chodbě.

Ceník

 

Hotel Horník - ubytování na VysočiněSlužby

V hotelu je jídelna, 2 bary, salónek, restaurace, společenská místnost, letní zahrádka, možnost grilu, rožnění selat, venkovní taneční parket, sauna, fitcentrum, volejbalové a fotbalové hřiště, půjčovna horských kol, šlapadel, pinpong, kulečník. Od hotelu vedou trasy pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžecké trasy pro lyžování. V blízkosti areálu je minigolfové hřiště, které splňuje normy pro profesionální hraní Mini Golfu.

Svatby

Hotel Horník - ubytování na VysočiněToužíte po romantické svatbě v překrásné krajině v srdci vysočiny?

Svatební obřad můžete mít pod širým nebem a svatební hostinu ve vnitřních prostorách hotelu s možností venkovního grilování. Restaurace nabízí kapacitu 50-60 míst a venkovní neomezený počet lidí. O perfektní průběh každé oslavy se postará zkušený a spolehlivý personál, který vždy vyjde vstříc Vašim požadavkům.

Závody psích spřežení

Kontakt:

 

HOTEL ASKINO-HORNÍKHotel Horník - ubytování na Vysočině

Tři Studně
592 04 Fryšava pod Žákovou horou

Recepce provoz

  • sezóna: 8.00 – 20.00
  • mimo sezónu: 8.00 – 16.00

Tel. recepce: +420 566 619 234

Mobil recepce: +420 730 893 738

E-mail: hornik@askino.cz

Web: www.hotelhornik.cz